No cóż. Przejazdem byliśmy i pierwsze co to ...kawy nie ma....nie ma i już...a niedziela popołudnie była więc szkoda🙄. Wrażenie że Pani tak od niechcenia tam siedzi na smartfonie....i obsługuje.... wrażenie że przeszkadzamy.... podaje produkty bez rękawiczek. Jeśli chodzi o produkty słodkie to niestety wrażenia takie sobie... chemicznie.....W toalecie brak wieszaka na papier toaletowy i brak ręcznika do wytarcia rak po myciu....no cóż raczej tam nie wrócimy....