Bardzo serdecznie polecam usługi. Auto wygląda jak nowe, wszystko pięknie wyczyszczone. Czas oczekiwania bardzo szybki. Pełny profesjonalizm i rzetelność w niskiej cenie. Serdecznie dziękujemy, klienci z Forda Focusa. Do zobaczenia kolejnym razem!
Renata Wojtakajtis2 lata temu
Bardzo porządnie i profesjonalnie wykonana usługa, polecam
Eugen 19492 lata temu
Profesjonalizm w każdym calu szybko, dokładnie auto czyste na błysk gorąco polecam
Małgorzata Maculewicz2 lata temu
Tapicerka czysta, godna polecenia. Deska rozdzielcza tragedia. Zacieki, tluste plamy, okruchy pozostawione w najbardziej widocznych miejscach. Koszt: 230 zl. Czy warto... Nie do konca.
Sandra Kaczmarek2 lata temu
Bardzo miła i profesjonalna obsługa!! Dbałość o czas klienta- co się rzadko zdarza w tych czasach. Ode mnie 5 gwiazdek. Polecam gorąco!!