Ekogroszek słabej jakości, w workach napotyka się m. In. na kawałki drewna. Preferuję jednak LY,gdzie dopłacę za ekogroszek, poczekam na dostawę, lecz nie będzie tyle problemów ze spaleniem.
Robert G2 lata temu
Najlepsza firma w okolicy. Pan Piotr zaopatruje mnie w opał od kilkunastu lat. Towar 100% jakości. Rzetelność i solidność. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam.
Ka Mz2 lata temu
Opał dobrej jakości i obsługa na najwyższym poziomie.
Dorota Kurpanik2 lata temu
Wszystko na najwyższym poziomie.
Edyta Duźniak2 lata temu
Super obsługa pełen profesjonalizm a towar najlepszej jakości. Polecam 😁
Klaudia Raczyńska2 lata temu
Świetna obsługa, opał wspaniały i rzetelny właściciel.
Adam Wilczynski2 lata temu
Najlepszy skład w okolicy, kupuje u nich opał od lat 👍
Malwina Huzar2 lata temu
Bardzo miła obsluga, węgiel wysokiej jakości, dobre ceny polecam