Zdecydowanie odradzam. To co widnieje w portfolia Pana Tomasza nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Fotograf spóźnił się ponad godzinę przez co nie posiadam zdjęć z pierwszego etapu ślubu, oczywiście nie poczuł się do żadnej odpowiedzialności, potraktował to jakby nic się nie stało. Zdjęciom brak profesjonalizmu, nie wiem kto wystawiał pozytywne opinie.