/Kuyavian-Pomeranian Voivodeship/Stacja paliw

Circle K

ul, Wojska Polskiego 20D, 85-824 Bydgoszcz, Polska

Circle K
Stacja paliw
4.4
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
424W+Q3 Bydgoszcz, Polska
+48 52 345 12 11
circlek.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 00–24
Wtorek: 00–24
Środa: 00–24
Czwartek: 00–24
Piątek: 00–24
Sobota: 00–24
Niedziela: 00–24
Napisz recenzję
John Doe
John Doe2 lata temu
Paliwo w cenie standardowej, szału nie ma, natomiast auto dobrze na tej benzynie jeździ.
Obsługa miła, fajne promocje i zniżki dzięki karcie członkowskiej, budynek czysty i zadbany.
Adam Mazurkiewcz
Adam Mazurkiewcz2 lata temu
Dzisiejsza wizyta na stacji przebiegła bardzo miło, sympatycznie,zaskakująco🙂 dziękuję Panu w profesjonalnej obsłudze. Pozdrawiam serdecznie.
RUROUNI KENSHIN (Speedy)
RUROUNI KENSHIN (Speedy)2 lata temu
Ogólnie rzecz biorąc tankuję na tej stacji samochód ciężarowy
I ostatnio spotkałam nie taka przykra sytuacja zakupiłem zapiekanki na stacji tej właśnie gdzie tankowałem ten samochód pani powiedziała do mnie że one są przecenione na 50% to mówię dobrze i jeszcze spytałem się tej pani czy to nie są stare zapiekanki ona powiedziała do mnie że to jest taka promocja to zamówiłem tą zapiekankę po zjedzeniu tej zapiekanki dochodziłem w domu do siebie przez 3 dni tak się strułem tą zapiekankę ogólnie rzecz biorąc nie polecam tych zapiekanek na tej stacji
Kustosz Kulinarny
Kustosz Kulinarny2 lata temu
1:20 w nocy z czwartku na piątek, nikogo na stacji nie ma - drzwi zamknięte, a okienko zastawione tak, że nawet nie podejdziesz i światła zgaszone, można stać kilka minut, nikt nie podchodzi. Oznaczcie realne godziny otwarcia, a nie wprowadzacie ludzi w błąd...
Darek Ugorek
Darek Ugorek2 lata temu
Świetna obsługa , miła, pomocna. Przy tylu przewijających się klientów szacunek
Andrzej szatkowski
Andrzej szatkowski2 lata temu
Obsługa profesjonalna,oby tak dalej.
Jacek Krężelewski
Jacek Krężelewski2 lata temu
Obsługa ok dali rabat na litrze paliwa tylko się
Paweł Szwendke
Paweł Szwendke2 lata temu
Zawsze pomocny zespół. Miła obsługa.
Zalecane lokalizacje