Gregorcars Komis samochodowy
Kaszów 145, 32-060 Kaszów, Polska
4.3
8 komentarze
2PQ7+83 Kaszów, Polska
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
poniedziałek: 8–18
Wtorek: 8–18
Środa: 8–18
Czwartek: 8–18
Piątek: 8–18
Sobota: 8–14
Niedziela: Zamknięty
Wtorek: 8–18
Środa: 8–18
Czwartek: 8–18
Piątek: 8–18
Sobota: 8–14
Niedziela: Zamknięty
Powód 1.
Książka serwisowa, znaczy jej brak gdy w ogłoszeniu i w trakcie zakupu zapowniono że jest książka serwisowa z wpisami jak i książka obsługi samochodu. Po powrocie do domu zobaczyłem że jest książka obsługi samochodu jest hondy accord ale 7 generacji a nie 8. Nie sprawdziłem na miejscu mój błąd, mało istotne lecz cieszy gdy jest.
Powód 2. W trakcie powrotu do Wrocławia (na szczęście zima, mocna zima) kontrolka dpf, tryb awaryjny, odołączone turbo i osiągi zablokowane. Przyjazd na serwis, wypalanie z komputera 150zl, 2 dni jazdy to samo. Później pojechalem na przegląd potrzebny do rejestracji (auto z Belgii) i znów dpf, brak możliwości uzyskania przeglądu. Wypalanie, 3 dni jazdy i znowu tryb awaryjny dpf. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy awaria była znana sprzedawcy. W rezultacie czyszczenie dpf, regeneracja i nowy czujnik temperatury przed wlotem dpf. Regeneracja 1200 zł nowy czujnik (nie dostępny "tak o sobie") 600 zł = 2100 zł. Znany problem w accordach źle obsługiwanych.
Powód 3.
Niestety jak i w ASO honda Wieliczka jak i ja sam zimą nie byłem w stanie tego stwierdzić i sprawdzić. To co mnie najbardziej dotknęło i nadal z tym się nie mogę uporać ponieważ to dużo kosztuje, to zatarty kompresor klimatyzacji. Duża ilość opiłków w układzie zmusza mnie do wymiany / regeneracji kompresora (firma turbo tec z Jaworzna tego się podejmie 1150 zł i 240 km od domu.) nowa chłodnica klimatyzacji ponieważ nie jest możliwe wypłukanie jej z powodu jej budowy i zespolenia. Oryginalna 1400zl zamiennik 470 zł. I to co mnie przeraża to wyciąganie deski rozdzielczej poduszek powietrznych i wymontowanie parownika do płukania z opiłków, płukanie całego układu i nabicie koszta kolosalne.
Uczciwie powiem, gdybym wiedział to bym nie kupił, ale gdybym wiedział że się przewrócę to bym usiadł.
Kupiłem jeżdżę i cieszę się samochodem marzeń, oczyścić to nie był nowy samochód ale nie każdego stać na nowy. Zrobiłem 20 000 od zakupy w 5 miesięcy jak pisałem i jestem zadowolony auto mało pali nie bierze oleju i nie jest lepione ze stu innych.
Mam naukę na przyszły zakup auta. Mam nadzieję że moja opinia jest rzetelna i uczciwa dla Wszystkich, myślę że kolejny samochód też kupię od gregor cars lecz lepiej go sprawdzę. Pozdrawiam serdecznie.
Szymański Marcin (honda accord VIII)
Pomimo w rozmowie telefonicznej stwierdziłem że jestem zdecydowany na kupno samochodu, właściciel sprzedał go nie informując mnie abym nie przyjeżdżał bo nie aktualne!
Zawsze Pan Grzegorz uprzedzał mnie o ewentualnych wadach i o tym co w samochodzie było zrobione. Niezależni mechanicy zawsze potwierdzali jego słowa.
Firma godna polecenia