/Lesser Poland Voivodeship/Komis samochodowy

Gregorcars Komis samochodowy

Kaszów 145, 32-060 Kaszów, Polska

Gregorcars Komis samochodowy
Komis samochodowy
4.3
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
2PQ7+83 Kaszów, Polska
+48 606 479 799
gregorcars.otomoto.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 8–18
Wtorek: 8–18
Środa: 8–18
Czwartek: 8–18
Piątek: 8–18
Sobota: 8–14
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Malnwy
Malnwy2 lata temu
Nie polecam tego sprzedawcy. Razem z mężem przyjechaliśmy ponad 200km a na miejscu auto wyglądało jakby było złożone z kilku innych pomimo tego, że zostaliśmy poinformowani o orginalnych częściach przez telefon. W porównaniu z innymi modelami cena znacznie wyższa. Dodatkowo zero zainteresowania klientem, kiedy podjechaliśmy Pan nawet nie raczył do nas wyjść. Omijać dealera szerokim łukiem.
ATYPOWY KJ
ATYPOWY KJ2 lata temu
To już drugie auto kupione w tym komisie i jestem bardzo zadowolony bardzo dobry kontakt ze sprzedającym wszystkiego można dowiedzieć się o samochodzie na miejscu oraz również potwierdzić na stacji diagnostycznej serdeczni polecam! Oraz jeszcze raz dziękuje w dokonaniu ostatecznego wyboru samochodu który sprawuje się świetnie ( samochód został kupiony pół roku temu kilka drobnostek do poprawy jak to z samochodem używanym i auto bez zarzutu tak jak zapewniał Pan Grzegorz jeździ do dziś )
Krystyna Kobiałka
Krystyna Kobiałka2 lata temu
Witam. Polecam sprzedającego. Zakupiłam hondę hrv w ubiegłym roku podchodząc bardzo ostrożnie ponieważ już raz w innym komisie zostałam oszukana. Samochód bez żadnych defektów czy ukrytych wad wszystko działa dobrze od sierpnia 2021. Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam Panów z obsługi
Marcin Szymański
Marcin Szymański2 lata temu
Witam. Na spokojnie po 5 miesiącach mogę coś napisać więcej. Co do obsługi na miejscu ok, czasem utrudniony kontakt przez nadmiar klientów telefonicznych. Nie było problemu z wyjazdem do aso oddalonego o 40km. Panowie słowni, dokumenty dostarczone jak ustaliliśmy. Z powodu braku 2 kpl. Kluczy cena została obniżona. Ogólnie jestem zadowolony. W 5 miesięcy zrobiłem 20 000 kilometrów bez awarii gdzie musiałbym holować samochód. Dlaczego 4 gwiazdki?

Powód 1.
Książka serwisowa, znaczy jej brak gdy w ogłoszeniu i w trakcie zakupu zapowniono że jest książka serwisowa z wpisami jak i książka obsługi samochodu. Po powrocie do domu zobaczyłem że jest książka obsługi samochodu jest hondy accord ale 7 generacji a nie 8. Nie sprawdziłem na miejscu mój błąd, mało istotne lecz cieszy gdy jest.

Powód 2. W trakcie powrotu do Wrocławia (na szczęście zima, mocna zima) kontrolka dpf, tryb awaryjny, odołączone turbo i osiągi zablokowane. Przyjazd na serwis, wypalanie z komputera 150zl, 2 dni jazdy to samo. Później pojechalem na przegląd potrzebny do rejestracji (auto z Belgii) i znów dpf, brak możliwości uzyskania przeglądu. Wypalanie, 3 dni jazdy i znowu tryb awaryjny dpf. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy awaria była znana sprzedawcy. W rezultacie czyszczenie dpf, regeneracja i nowy czujnik temperatury przed wlotem dpf. Regeneracja 1200 zł nowy czujnik (nie dostępny "tak o sobie") 600 zł = 2100 zł. Znany problem w accordach źle obsługiwanych.

Powód 3.
Niestety jak i w ASO honda Wieliczka jak i ja sam zimą nie byłem w stanie tego stwierdzić i sprawdzić. To co mnie najbardziej dotknęło i nadal z tym się nie mogę uporać ponieważ to dużo kosztuje, to zatarty kompresor klimatyzacji. Duża ilość opiłków w układzie zmusza mnie do wymiany / regeneracji kompresora (firma turbo tec z Jaworzna tego się podejmie 1150 zł i 240 km od domu.) nowa chłodnica klimatyzacji ponieważ nie jest możliwe wypłukanie jej z powodu jej budowy i zespolenia. Oryginalna 1400zl zamiennik 470 zł. I to co mnie przeraża to wyciąganie deski rozdzielczej poduszek powietrznych i wymontowanie parownika do płukania z opiłków, płukanie całego układu i nabicie koszta kolosalne.

Uczciwie powiem, gdybym wiedział to bym nie kupił, ale gdybym wiedział że się przewrócę to bym usiadł.

Kupiłem jeżdżę i cieszę się samochodem marzeń, oczyścić to nie był nowy samochód ale nie każdego stać na nowy. Zrobiłem 20 000 od zakupy w 5 miesięcy jak pisałem i jestem zadowolony auto mało pali nie bierze oleju i nie jest lepione ze stu innych.
Mam naukę na przyszły zakup auta. Mam nadzieję że moja opinia jest rzetelna i uczciwa dla Wszystkich, myślę że kolejny samochód też kupię od gregor cars lecz lepiej go sprawdzę. Pozdrawiam serdecznie.
Szymański Marcin (honda accord VIII)
Remigiusz Wisniewski
Remigiusz Wisniewski2 lata temu
Pomimo iż fizycznie tam nie byłem gdyż niezbędne informacje uzyskałem drogą telefoniczną co pozwoliło mi zaoszczędzić nie tylko czas ale i paliwo które teraz nienalezy do najtańszych . Dlatego też polecam to miejsce.
Artur Wojtal
Artur Wojtal2 lata temu
Nie polecam.
Pomimo w rozmowie telefonicznej stwierdziłem że jestem zdecydowany na kupno samochodu, właściciel sprzedał go nie informując mnie abym nie przyjeżdżał bo nie aktualne!
Piotr Mikołajczyk
Piotr Mikołajczyk2 lata temu
Kupiłem u tego Pana już dwa samochody dostawcze i z żadnym nie było jeszcze problemu. Wybieram się niedługo po trzeci.
Zawsze Pan Grzegorz uprzedzał mnie o ewentualnych wadach i o tym co w samochodzie było zrobione. Niezależni mechanicy zawsze potwierdzali jego słowa.
Firma godna polecenia
Top Auto
Top Auto2 lata temu
Nie polecam pojechałem wczoraj po audi a6 c7 pytałem się i mówię że mam 500km do niego i czy autem można wracać na kołach powiedział że nie ma problemu bo auto pojedzie nawet 1000km po przyjeździe 500km na miejsce auto okazało się na każdym elemencie mieć otarcia parkingowa a jazda próbna była taka że myślałem że przednie zawieszenie się wyrwie pytam co to jest a on mówi że co chce za taką cenę czego się spodziewałem a on mówi że auto jedzie a hamować trzeba biegami bez kultury a nie mówiąc już o rasizime nie polecam takich komisów powinno żeby nie było albo żeby zwracali ludzią koszty podróży.
Zalecane lokalizacje