Nie ma lepszej kwiaciarni w mieście, z całym szacunkiem dla pozostałych. Dziewczyny działają cuda z kwiatami. Pracę z pasją widać w cudownych kompozycjach. Korzystałam i z pewnością długo będę. Polecam z całego serca.
Agata Gębicka2 lata temu
Najlepsza od wielu lat!!!! Doskonała magia zmysłów wyczaruje każde kwiatowe życzenie. Polecam na wszystkie uroczystości i na codzień!!! Mistrzostwo w bukiecie!!!
Maria Nowak2 lata temu
Magia Kwiatów to kwiaciarnia, gdzie można kupić cudowne i świeże kwiaty.Panie są niezwykle profesjonalne w swoim fachu.Chętnie doradzą w wyborze kwiatów.Są przemiłe i godne zaufania.Z całego serca polecam♡
DC ONE2 lata temu
Piękne Bukiety za rozsądna cenę...Polecam z czystym sumieniem.....👌
Pawel Stepniewski2 lata temu
Bukiety bardzo ładne ale obsługa pracuje powoli, trzeba liczyć się z dużymi kolejkami.