Porażka. Omijać szerokim łukiem! Pan złota rączka, dwa tygodnie umawiał się, że telewizor będzie gotowy. Ostatecznie dopiero po nieprzyjemnej rozmowie go "naprawił" za 250 złotych. Działał 30 minut, czyli nie został naprawiony. Nie odbiera telefonu, nie przyjeżdża na umówione spotkania. Dramat!
Karol Jakimiec2 lata temu
Szanowni Państwo,
chciałbym wszystkich poinformować o mojej współpracy z Firmą ELDAN.
Kilka dni temu umówiłem się telefonicznie z Panem na spotkanie w celu obejrzenia mojego sprzętu i podjęcia kroków naprawy. Niestety, po długim czasie oczekiwań na przyjazd, zdałem sobie sprawę, iż spotkanie nie dojdzie do skutku. Kilkukrotnie wykonywałem telefon do Pana lecz bez żadnego efektu. Kilka dni później związku z usterka, która mnie dotknęła i nie pozwalała na odłożenie jej w naprawie postanowiłem spróbować ponownie i jeszcze raz podjąłem próbę skontaktowania się z Firmą Eldan. Niestety nie miałem szczęścia i za każdym razem traciłem nadzieję. Cała sytuacja zdenerwowała mnie, iż kilka dni wcześniej byliśmy umówieni i postanowiłem napisać SMS o treści, która informowała, iż wystawie negatywna opinie na temat rzetelności usług oferowanych przez wcześniej cytowana firmę.
Nie minęło 5 min i otrzymałem wiadomość zwrotna, że nie porozumieliśmy się ostatnim razem i Pan przyjedzie dzisiaj tzn.(04.02.2019r) o godzinie 10.
Jak wszyscy się domyślają, Pan zlekceważył kolejne spotkanie i nawet nie zadzwonił.
Podsumowując moja historie, chciałbym wszystkich przestrzec przed kontaktem z tym Panem. Mając firmę, wydaje mi się, że człowiek o zdrowych zmysłach zawsze dba o swoich klientów, a nie lekceważy ich i wybiera naprawy, które są dla niego bardziej dochodowe. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności oraz szacunku do drugiego człowieka.
Według mnie przydałaby się Panu lekcja z prowadzenia firmy i rozmowy z potencjalnymi klientami. Nigdy nie jest za późno, podobno człowiek uczy się całe życie.:)
Życzę powodzenia w karierze....
Lotek2 lata temu
Zdecydowanie polecam, wymiana wtyczki do słuchawek przebiegła bardzo sprawnie, już na następny dzień słuchawki były do odebrania. Działają bez zarzutu. Wszystko w rozsądnej cenie
Ernet2 lata temu
Znajoma poleciła mi ten Serwis. Przysłowiowy strzał w dziesiątkę !Naprawa starej wieży nie była łatwa ale została naprawiona z dnia na dzień ! Do tego przez cały czas byłem informowany telefonicznie o postępach i akceptację kosztów ( co ważne,bardzo umiarkowanych z resztą ). Na prawdę szczerze polecam ten Serwis i za kilka dni donoszę tam słuchawki do naprawienia. Cieszę się, że już nie będę musiał szukać serwisu do ewentualnych napraw. Wy chyba też nie.
MrVooduu2 lata temu
Właściciel do tego stopnia olewa klienta, że zamyka przed nim do serwisu. Odmawia wykonania usługi bez poprzedniego zapoznania się ze sprawą.
Jacek Bartkowski2 lata temu
Gosc olewa klientow mial oddzwonic odnosnie naprawy zmywarki do dzisiaj brak kontaktu, malo profesjonalne podejscie ...
Damian Działdowski2 lata temu
Kompletne nieposzanowanie wobec klienta w kwestii kontaktu. Umawianie się na terminy odbioru, a następnie nie stawianie się na umówiony termin i wyłączony telefon służbowy. Gdybym nie uzyskał prywatnego numeru, nigdy bym pewnie nie trafił w dobry czas na odbiór. Poza tym, mimo stwierdzenia, że sprzęt jest naprawiony i gotowy do odbioru przy odbiorze i mojej własnej kontroli przyznaje rację, że rzeczywiście nie jest naprawiony. NIE POLECAM!
Dorota D (Dorota D)2 lata temu
Korzystałam z usług tej firmy dwukrotnie, obie wizyty dotyczyły ekspresu ciśnieniowego. Druga awaria była dość poważna , ponieważ powstała na skutek przepięcia . Oczekiwanie na diagnozę w autoryzowanym serwisie to minimum dwa tygodnie, później zamawianie części - kolejne dwa tygodnie, no i w końcu naprawa ... a może i nie... Pan Grzegorz ze wszystkim uwinął się w kilkanaście dni, ekspres działa bez zarzutu więc nie mam żadnych zastrzeżeń i jestem zadowolona, koszt naprawy również nie był powalający . Jeśli kiedykolwiek będę miała awarię sprzętu AGD, to bez zastanowienia zadzwonię do serwisu Eldan, myślę, że facet zna się na swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam😉, również swoim znajomym.
chciałbym wszystkich poinformować o mojej współpracy z Firmą ELDAN.
Kilka dni temu umówiłem się telefonicznie z Panem na spotkanie w celu obejrzenia mojego sprzętu i podjęcia kroków naprawy. Niestety, po długim czasie oczekiwań na przyjazd, zdałem sobie sprawę, iż spotkanie nie dojdzie do skutku. Kilkukrotnie wykonywałem telefon do Pana lecz bez żadnego efektu. Kilka dni później związku z usterka, która mnie dotknęła i nie pozwalała na odłożenie jej w naprawie postanowiłem spróbować ponownie i jeszcze raz podjąłem próbę skontaktowania się z Firmą Eldan. Niestety nie miałem szczęścia i za każdym razem traciłem nadzieję. Cała sytuacja zdenerwowała mnie, iż kilka dni wcześniej byliśmy umówieni i postanowiłem napisać SMS o treści, która informowała, iż wystawie negatywna opinie na temat rzetelności usług oferowanych przez wcześniej cytowana firmę.
Nie minęło 5 min i otrzymałem wiadomość zwrotna, że nie porozumieliśmy się ostatnim razem i Pan przyjedzie dzisiaj tzn.(04.02.2019r) o godzinie 10.
Jak wszyscy się domyślają, Pan zlekceważył kolejne spotkanie i nawet nie zadzwonił.
Podsumowując moja historie, chciałbym wszystkich przestrzec przed kontaktem z tym Panem. Mając firmę, wydaje mi się, że człowiek o zdrowych zmysłach zawsze dba o swoich klientów, a nie lekceważy ich i wybiera naprawy, które są dla niego bardziej dochodowe. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności oraz szacunku do drugiego człowieka.
Według mnie przydałaby się Panu lekcja z prowadzenia firmy i rozmowy z potencjalnymi klientami. Nigdy nie jest za późno, podobno człowiek uczy się całe życie.:)
Życzę powodzenia w karierze....
NIE POLECAM!
Oczekiwanie na diagnozę w autoryzowanym serwisie to minimum dwa tygodnie, później zamawianie części - kolejne dwa tygodnie, no i w końcu naprawa ... a może i nie...
Pan Grzegorz ze wszystkim uwinął się w kilkanaście dni, ekspres działa bez zarzutu więc nie mam żadnych zastrzeżeń i jestem
zadowolona, koszt naprawy również nie był powalający .
Jeśli kiedykolwiek będę miała awarię sprzętu AGD, to bez zastanowienia zadzwonię do serwisu Eldan, myślę, że facet zna się na swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam😉, również swoim znajomym.