Zakwaterowaniem się w obiekcie podczas delegacji. Pokoje czyste i schludne. Zaplecze gastronomiczne na wysokim poziomie, nawet pomimo braku innych gości - bogata kuchnia, wspaniały kucharki! Właściciel bardzo sympatyczny! Polecam!
Grzegorz Łakomski2 lata temu
Fantastycznie miejsce ! Miałem przyjemność mieć tam swoje wesele, obsługa, wystrój i przede wszystkim jedzenie na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie to miejsce. Właściciele są tak mili i serdeczni, że naprawdę było warto !
Miałem również okazję uczestniczyć w zabawie sylwestrowej. Organizacja tej imprezy była fantastycznie przygotowana i również na bardzo wysokim poziomie. Już wiem że przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z usług tego pięknego miejsca ! :)
Gorąco polecam
Arkadiusz Sadurski2 lata temu
Jednodniowa impreza "18-stka" POLECAM miejsce super, jedzenie dużo, pyszne i podane w pięknym wystroju. Sala wspaniała i właściciel który wie czym się zajmuje warto posłuchać rad. Miła i sprawna obsługa. PS. Pozdrowienia dla Pana Michała kierownika sali
Piotr Jastrzębski2 lata temu
Super podejście właściciela. Mimo iż kuchnia zamykała się za dwie minuty mogłem zamówić jeszcze kolację. Jedzenie bardzo smaczne. Pokoje czyste i zadbane. Polecam wszystkim podróżującym.
Majkel Kent2 lata temu
Hotel, jak hotel. Nic nadzwyczajnego, ale jest naprawdę ok. Bardzo miły właściciel, obsługa bardzo dobra. Obiady smaczne z domową kuchnią.
Marcin Oczesała2 lata temu
Świetne jedzenie, pokoje w porządku, obsługa pozytywnie nastawiona. Polecam :)
Slawomir Chmiel2 lata temu
Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i fajna atmosfera
Joanna Łakomska2 lata temu
Nigdy nie byłam na tak pięknie przygotowanym weselu, choć bywałam na wielu. Sala jest prześliczna, przestronna, wygodnie się siedzi przy stołach, swobodnie przechodzi, no i dużo miejsca na parkiecie dla każdego, kto chce poszaleć. Białe obrusy, piękne świeże kwiaty w ogromnych podświetlanych wazonach, światło w różnych kolorach, wszystko zachwycało. I przemiła obsługa, uśmiechnięta i sympatyczna, donosiła bardzo sprawnie wszystko, co tylko się kończyło. Stoły dosłownie uginały się od ilości jedzenia, przepyszne ciepłe posiłki podawane chyba co 2 godziny. Nie sposób wszystkiego spróbować… Do tego wiejski stół, swojski smalec, kiszone ogórki, pasztety i co tylko dusza zapragnie… Wszystko świeże i przepyszne. No i kącik barmański, kolorowe drinki, mistrzowsko przygotowywane i podawane przez sympatycznego profesjonalnego barmana. Herbata chyba we wszystkich rodzajach, kawa z ekspresu, że nie wspomnę o olbrzymim stole z owocami, świeżymi, soczystymi, do wyboru, do koloru, chyba brakowało tylko ptasiego mleczka… Wesele trwało 2 dni, a kuchnia zachwycała wszystkich gości ilością, smakiem i jakością dań. Właściciele bardzo gościnni, życzliwi, widać, że wkładają całe serce w to, co robią. Wszędzie bardzo czysto, odremontowane piękne łazienki, duży parking, zieleń wokoło. Moja rodzina jest naprawdę zachwycona tym miejscem, klimatem, atmosferą. Z całego serca, uczciwie i gorąco polecam je na każdą uroczystość rodzinną. Nie mają sobie równych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy. Było nam niezmiernie miło u Państwa gościć.
Właściciel bardzo sympatyczny!
Polecam!
Miałem przyjemność mieć tam swoje wesele, obsługa, wystrój i przede wszystkim jedzenie na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie to miejsce. Właściciele są tak mili i serdeczni, że naprawdę było warto !
Miałem również okazję uczestniczyć w zabawie sylwestrowej. Organizacja tej imprezy była fantastycznie przygotowana i również na bardzo wysokim poziomie.
Już wiem że przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z usług tego pięknego miejsca ! :)
Gorąco polecam
PS. Pozdrowienia dla Pana Michała kierownika sali
I przemiła obsługa, uśmiechnięta i sympatyczna, donosiła bardzo sprawnie wszystko, co tylko się kończyło. Stoły dosłownie uginały się od ilości jedzenia, przepyszne ciepłe posiłki podawane chyba co 2 godziny. Nie sposób wszystkiego spróbować… Do tego wiejski stół, swojski smalec, kiszone ogórki, pasztety i co tylko dusza zapragnie… Wszystko świeże i przepyszne.
No i kącik barmański, kolorowe drinki, mistrzowsko przygotowywane i podawane przez sympatycznego profesjonalnego barmana. Herbata chyba we wszystkich rodzajach, kawa z ekspresu, że nie wspomnę o olbrzymim stole z owocami, świeżymi, soczystymi, do wyboru, do koloru, chyba brakowało tylko ptasiego mleczka…
Wesele trwało 2 dni, a kuchnia zachwycała wszystkich gości ilością, smakiem i jakością dań. Właściciele bardzo gościnni, życzliwi, widać, że wkładają całe serce w to, co robią. Wszędzie bardzo czysto, odremontowane piękne łazienki, duży parking, zieleń wokoło.
Moja rodzina jest naprawdę zachwycona tym miejscem, klimatem, atmosferą. Z całego serca, uczciwie i gorąco polecam je na każdą uroczystość rodzinną. Nie mają sobie równych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy. Było nam niezmiernie miło u Państwa gościć.