Pałac w trakcie odbudowy, zapowiada się niesamowicie, wrócę tam jeszcze, gdy będzie gotowy 😀
Piotr Żygadło2 lata temu
Poki co 3 gwiazdki. Teren w trakcie remontu, odnawiany przez prywatnego wlasciciela, obiekt bedzie przeznaczony na hotel, restauracje i muzeum. Warto poczekac az bedzie czynne.
Siegfried Piontek2 lata temu
Dobrze, że Pan Hipp rozpoczął odbudowę tak ciekawego, historycznego obiektu.
Benita Przewodnik2 lata temu
Pałac w odbudowie, na razie zza płotu, ale będzie perełka. Hotel, ale z częścią muzealną. W całej wsi jeszcze widać ślady świetności po Dohnach
Katherine F2 lata temu
Kiedys piekny palac i wies! Budynki bardzo zaniedbane i rozgrabione . Niemieckie artyfakty jeszcze widoczne!
PMC2 lata temu
Kiedyś w czasach świetności wspaniały pałac Rodu Dohnów, potem w ruinie, ale naszczęście znalazł się nowy właściciel który odbudowuje pałac i całe otoczenie. Można obejrzeć wizualizacje pałacu po remoncie. Brak dostępu aby zwiedzić obiekt z powodu trwających prac budowlanych. Tak czy inaczej warto przyjechać i obejrzeć nawet zza płotu. Polecam!!!
Jarek2 lata temu
Mam nadzieje ze zostanie mu przywrócona dawna świetność jak na przydstawionych poniżej zdjęciach... Obecnie w trakcie rekonstrukcji
Bartosz Aniśkiewicz2 lata temu
Piękny zabytek który jest w trakcie odbudowy. Polecam odwiedzić ten pałac jak zostanie już wyremontowany i udostępniony do użytku. Wizualizacja obok pałacu pokazuje że obiekt będzie na prawdę piękny. Fajnie że znalazł się inwestor by odbudować piękny obiekt. Na pewno po remoncie wpisze się w mapę polski miejsc wartych odwiedzenia.