Pani umawia wizytę dziecka do ortodonty na pół roku wprzód a na wizycie mówi, że już nie będzie prowadzić praktyki. Co to kór.. jest!!! Nie raczyła odwołać wizyty ale kasę z funduszu weźmie!! Żenada stracone tyle czasu i nie potrzebna wycieczka - zwolnienie się z pracy, dziecko nie poszło do szkoły!! A Pani Regida oświadcza że mamy sobie szukać nowego lekarza!! Spróbuj tak działać prywatnie kobieto ....
Szymon Rychlik2 lata temu
Gabinet naprawdę dba o swoich pacjentów i o swoją renomę. Na początku wystawiłem mu ocenę 3, co ku mojemu zaskoczeniu zostało zauważone. Po ostatniej wizycie zostałem zaproszony do rozmowy o tym, dlaczego wystawiłem taką ocenę (w Google jej nie skomentowałem), co szczerze wyjaśniłem. Pani stomatolog poświęciła swój bardzo ograniczony czas, wysłuchała mnie i zapewniła, że będzie brać pod uwagę moje słowa. Stąd zasłużone podwyższenie oceny. Jest to profesjonalny, nowocześnie wyposażony gabinet.
Zibi2 lata temu
Fachowa obsługa super podejście do dzieci. Pani bardzo ładnie wyprostowała zęby mojego syna polecam
Klaudia Brzostek2 lata temu
Bardzo miła Pani bardzo dobre podejście do klienta