/Lesser Poland Voivodeship/Parking na lotnisku

Parking Balice Duda

Rondo Rogodziany, Balice, Kraków, Polska

Parking Balice Duda
Parking na lotnisku
4.4
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
3RC4+VJ Kraków, Polska
+48 605 720 729
baliceparking.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 00–24
Wtorek: 00–24
Środa: 00–24
Czwartek: 00–24
Piątek: 00–24
Sobota: 00–24
Niedziela: 00–24
Napisz recenzję
Karol S.
Karol S.2 lata temu
Auta poupychane jak śledzie w puszce. Jeśli nie macie miejsc, to nie przyjmujcie rezerwacji, a nie każecie ludziom stawać na środku drogi, po czym bezczelnie prosicie o zostawienie kluczyków do auta... W razie jakby trzeba było przestawić. No takiej żenady to już dawno nie widziałem. A kto bierze odpowiedzialność za ewentualne szkody podczas tego waszego przeparkowywania? Na pytanie, gdzie jest taka informacja w regulaminie o tych kluczykach, usłyszałem odpowiedź, że to prywatny parking, nie ma regulaminu :| No to chyba czas zainwestować w stronę, cennik i regulamin. Po kategorycznym sprzeciwie i ogłoszeniu że rezygnuje, pan z obsługi jednak machnął ręką i stwierdził że ok, kluczyków zostawiać nie trzeba. 2/5 tylko za bliskość do terminala. Co nie zmienia faktu, że to był mój pierwszy i ostatni raz na tym parkingu.
Paweł Szczygielski
Paweł Szczygielski2 lata temu
Co prawda zaparkowane na krótko bo nie cała godzina lecz Pan który był na parkingu bardzo miły wpuścił na parking bez problemu oraz udzielił porady gdzie udać się na lotnisko na przyloty.
Camping Familjo
Camping Familjo2 lata temu
Dzwoniłem dzień wcześniej żeby zaklepać sobie miejsce w następnym dniu po podjechaniu na miejsce facet robi problemy ze nie ma miejsca i wmawia mi że nie dzwonilem. Ostatni raz tam parkowałem.
Stanisław G
Stanisław G2 lata temu
Zawsze brak miejsc. Nie skorzystałem z tego parkingu.
Jacek Glonek
Jacek Glonek2 lata temu
Bardzo słabo. Mimo wcześniejszej rezerwacji usłyszałam .....że jej nowe zrobiłam. Absolutnie nie polecam 😡. Zero pomocy.!!!!
Wiesław Gawron
Wiesław Gawron2 lata temu
A Ja kolejny raz jestem zadowolony. Wystarczy zadzwonić i tyle.
Jakub Florczyk
Jakub Florczyk2 lata temu
Niesamowicie miły właściciel. Bardzo bardzo pomocny w wszelkich sytuacjach. Mimo że źle pojechałem podwiózł mnie i pomagał mi ładować akumulator. Bardzo gorąco polecam
Aga P
Aga P2 lata temu
Bardzo blisko lotniska. Miła obsługa, teren ogrodzony i oświetlony.
Rozładowany akumulator i nieodpalające auto to żaden problem. Pan chętnie przyszedł z pomocą, a dokładnie z kablami i akumulatorem - pełen profesjonalizm. Jak parkowac to tylko tam.Polecam
Zalecane lokalizacje