/Masovian Voivodeship/Apteka

Apteka DR Zdrowie

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki, Polska

Apteka DR Zdrowie
Apteka
2.2
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
834P+6W Marki, Polska
+48 22 771 31 12
drzdrowie.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 9–21
Wtorek: 9–21
Środa: 9–21
Czwartek: 9–21
Piątek: 9–21
Sobota: 9–21
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Henryk Rezler
Henryk Rezler2 lata temu
Położyli najbardziej podstawową rzecz. Mieli i sprzedali tylko połowę antybiotyku dla dziecka, powiedzieli, że po otwarciu recepty tylko u nich mogę ją zakończyć i... zapomnieli zamówić drugie opakowanie. Nie to, że nie było w hurtowniach. Cały czas było. ZAPOMNIELI. I w sobotę wieczorem paniusia mi sprawdza, że w bliższej i dalszej okolicy żadna apteka nie ma tego leku, ale co tam, "ja panu odblokuje i niech pan poszuka gdzieś dalej". Zero podejścia "zawaliliśmy, więc zrobimy wszystko, staniemy na głowie, ale dostarczymy lek, by dziecko mogło przyjąć kolejna dawkę w terminie".
To już nie jest kwestia, że drogo lub pani miała zły dzień (patrząc po ocenach, jedno i drugie to chyba u nich norma), to karygodne, fundamentalne błędy w sztuce. Rzecz nadająca się do zgłoszenia instytucjom kontrolnym.
Krystyna Elżbieta Niewójt
Krystyna Elżbieta Niewójt2 lata temu
Fakt, ze rano zadzwoniłam przed otwarciem, bo nie wiedziałam, od 9.00
Pani odebrała, więc zarezerwowałam leki i umówiłam się, ze zadzwonię jeszcze po otwarciu. Próbowałam przez 3 godziny. Nikt nie odbierał. Gdy objechałam osobiście po odbiór leków usłyszałam, ze nie ma bo inne osoby później porezerwowały. A ja tłukłam się przez pół miasta
M M
M M2 lata temu
6 osób w kolejce 3 pracownice przy okienku a tylko jedna kasa otwarta. Ceny z kosmosu a żyjemy na ziemi. Omijam szerokim łukiem. Apteka internetowa Melissa ma leki nawet o połowę taniej niż w tym miejscu. Nie polecam. 😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲
Ciocia Julitka
Ciocia Julitka2 lata temu
Zamówiłam przez stronę internetową lek i nie była podana cena, już nie raz zamawiałam ten lek więc wiedziałam że powinien kosztować ok 70 zł. Narzeczony odebrał lek i zdziwiony był bo w tej aptece te same opakowanie kosztowało mnie 120 zł !!!
Apteki mogą mieć inne ceny , ale różnica mogłaby być 5-7 zł a nie 50!
Proszę omijać tę aptekę szerokim łukiem.
Marcin Miller
Marcin Miller2 lata temu
Złodziejskie ceny. Plastry niquitin 99.99 złotych. Normalna cena około 50. Zdecydowanie odradzam.
Krzysiek krzysiek
Krzysiek krzysiek2 lata temu
Szanowni Państwo, kilka dni temu chciałem dokonać zakupu w tejże aptece. Stanąłem w kolejce przed jedną Panią i niestety razem z nią czekaliśmy aż Pani siedząca w okienku przestanie robić sobie zdjęcia. Pani ta poprawiała sobie włosy i ustawiała się do selfie, a my czekaliśmy w kolejce i czekaliśmy,aż szanowna Pani zakończy sesje zdjęciowa. Kiedy zwróciłem Pani uwagę,że to nie jest miejsce na robienie zdjęć,zostałem poinformowany przez najstarszą Panią,że ta Pani od zdjęć jest stażystką i ona tu nie sprzedaje, porostu tragedia!!! Pojawił się również Pani w średnim wieku,która z ogromna bezczelnością zaczęła mi wmawiać,że Pani stażystka robi zdjęcia leków. Wszystkich przestrzegam przed ta apteką i jej bezczelnym personelem. Naprawdę trudno spotkać podobny personel. Wysokie ceny, tragiczne panie obsługujące,zero klasy i chamstwo,tylko tyle można powiedzieć. Zdecydowanie nie polecam.
R Mar
R Mar2 lata temu
Obsługa bardzo mało uprzejma, zwłaszcza kierownik apteki, która powinna być wzorem, niestety daleko od niego odbiega swoim sposobem obsługi klienta
Anna Zawadzka
Anna Zawadzka2 lata temu
BARDZO WYSOKIE CENY kosmetyków. Za serum zapłaciłam 100% więcej niż w internecie (różnica prawi 100 zl). Płyn micelarny, który w Internecie w tej cenie jest sprzedawany jako dwupak tu sprzedano mi jak jedną butelkę. Bardzo się spieszyłam i dopiero później doczytałam, że tu również był to dwupak, ale wydaje się że w aptece rozdzielili. Zdaje sobie sprawę, że w aptece stacjonarnej jest drożej niż w Internecie i liczyłam się z tym, ale tu różnice są kolosalne. Przestrzegam przed kupowaniem, nawet jak macie nóż na gardle. Czuję się potwornie oszukana.
Zalecane lokalizacje