/Łódzkie Voivodship/Pralnia chemiczna

Pralnia EBS

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/23, 90-307 Łódź, Polska

Pralnia EBS
Pralnia chemiczna
3.6
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
QF58+H3 Łódź, Polska
+48 732 606 060
pralniaebs.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 9–21
Wtorek: 9–21
Środa: 9–21
Czwartek: 9–21
Piątek: 9–21
Sobota: 9–21
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Aleksandra Adamczyk
Aleksandra Adamczyk2 lata temu
Nie mam pojęcia co zostało wylane na moją kołdrę ale to jest niedopuszczalne. Rozumiem, że błędy sie zdarzają ale wydać coś takiego klientowi? Jeszcze ani słowa o tym nie wspomnieli, kołdrę złożyli tak by nie było widać na pierwszy rzut oka. No po prostu WSTYD. Będę domagała się zwrotu pieniędzy za zniszczone mienie. Teraz nie mam pod czym spać :) Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Nigdy więcej nie wrócę do tej pralni.
Ola b
Ola b2 lata temu
Dziękuję w imieniu mamy. Była bardzo zadowolona z jakości wykonanej usługi.
Michalina M
Michalina M2 lata temu
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Polityka firmy to: wszystko przeciwko klientowi. Oddałam do tej pralni suknię ślubną, (plamy były nieskomplikowane - jedynie z kurzu i ziemi na samym dole sukni). Jakież było moje zdziwienie, kiedy po trzech praniach (jedno chemiczne, dwa w wodzie) plamy nie tylko nie zeszły, ale utrwaliły się, a pranie częściowo zniszczyło poszczególne elementy sukni. Pani usprawiedliwiała się, że przecież wyraziłam zgodę na pranie w wodzie, zapomniała jednak uprzedzić (sic!!!) zanim wsadziła suknię za kilka tysięcy do bębna (tak, jak ktoś napisał poniżej - wszystko wrzucają do bębna nie patrząc - jak się wypierze to dobrze, jak zniszczy - trudno, pech klienta), że plamy się po praniach utrwalają i że elementy mogą się zniszczyć. Jestem laikiem w tej kwestii, nie znam się i nie mogłam o tym wiedzieć, Pani stwierdziła, że "ale ona się zna” (cóż, efekt mówi sam za siebie.) Odpowiadając na moją chęć reklamacji, stwierdziła, że i tak nie zostanie uznana, dodatkowo podsuwając mi do podpisu kartkę „zostałam uprzedzona o ewentualnych zniszczeniach” (!!!) NIE, zostałam JEDYNIE uprzedzona, że będzie pranie w wodzie. Skandaliczne jest to, że pralnia umywa ręce od wszelkich szkód jakie wyrządzi, bo jest przecież dużą firmą i jak konsument chce, to może złożyć pozew. Sama spółka prowadzi politykę totalnie przeciwną interesom klienta, NAWET nie potrafią oddać (i tak horrendalnie wysokiej, bo ponad 200 zł) stawki zapłaconej za pranie (nie mówiąc o odszkodowaniu), żeby spróbować naprawić to w innej, tym razem profesjonalnej pralni. Żenada, traktowanie przedmiotowe, biorąc pod uwagę chociażby sentymentalne podejście do takiej sukni i fakt, że sprawili naprawdę duży problem. Pani z innej, mniejszej pralni spadła z krzesła, kiedy zobaczyła co zrobili z moją suknią. Większość innych pralni stawia sobie za punkt honoru, że nie bierze do prania ubrań zniszczonych przez 5 a sec. Polecam obejrzeć opinie o tej pralni na innych stronach - są f a t a l n e. Z tego co wiem od rzeczoznawców, wobec tej pralni toczą się już dziesiątki postępowań w sądach.
EDIT DO odpowiedzi pralni: piszą odpowiedź tylko po to, aby wydać się w porządku z perspektywy osób trzecich. W istocie reklamację złożyłam - nie uwzględniono. Maila napisałam zgodnie z sugestią - nie odpisali.
Paulina Czarny
Paulina Czarny2 lata temu
Kurtkę puchową odebrałam z rozprutą podszewką a w domu zauważyłam, że brak głównego suwaka! Kurtka do niczego już się nie nadaje. Przy zwróceniu uwagi na mankamenty, Pani nawet nie była w stanie podać jakiegokolwiek logicznego argumentu. Jakoś usług w ogóle nieadekwatna do ceny. Brak profesjonalizmu. Nie polecam !
Karolina Serczyk
Karolina Serczyk2 lata temu
Cudowna obsługa, panie nigdy mnie nie zawiodły. Często odmawiali mi wykonywania usługi w pralniach w innych centrach handlowych, natomiast na punkt w galerii łódzkiej zawsze można liczyć. Polecam serdecznie! :)
Klient
Klient2 lata temu
Przemiła obsługa i super wyczyszczone ubrania.
Katarzyna Wiśniewska
Katarzyna Wiśniewska2 lata temu
Zdecydowanie nie polecam.
Płaszcz zniszony- guziki się stopiły i plastik ubrudził materiał (płaszcz był wcześniej prany w innych pralniach i z guzikami nigdy nie było problemu). Brak zwrotu pieniędzy - pani powiedziała, że na guziki nie ma gwarancji. Do tego wszystkiego pranie zabralo im tydzień... 50zł zapłacone za zniszczenie płaszcza. :(
Klementyna Sas
Klementyna Sas2 lata temu
Oddawałam tam wczesniej koszule i muszę przyznac bylam bardzo zadowolona. Niestety tym razem przyszla kolej na zimowy płaszcz.. i tutaj niestety zawód. Co prawda Pani, która tam pracuje jest bardzo sympatyczna o tyle sam plaszcz oprocz "wyczesania" oraz odmechacenia nie zostal w ogole wyprany!!!. Plama bo zachlapaniu została, nie zmienil się tez zapach płaszcza. Rzeczy wyprane nie pachną kurzem jak jest w tym wypadku. Niestety nie polecam zlecania tam prania. Szkoda, bo 50 zł przepadło i musze raz jeszcze wydac kase, na tę samą usługę. Dwie gwiazdki tylko za to, że obsługa jest miła.
Zalecane lokalizacje