/Lower Silesian Voivodeship/Przedszkole

Przedszkole Językowe HAPPY BEES

Wolności 15a, 55-095 Mirków, Polska

Przedszkole Językowe HAPPY BEES
Przedszkole
4.2
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
5594+48 Mirków, Polska
+48 601 980 444
happybees.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 6–17
Wtorek: 6–17
Środa: 6–17
Czwartek: 6–17
Piątek: 6–17
Sobota: Zamknięty
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Bartosz Bartoszewicz
Bartosz Bartoszewicz2 lata temu
Bardzo przyjemne małe przedszkole. Z dużego domu rodzinnego za adaptowane na przedszkole prywatne z dużym ogrodem przerobionym na plac zabaw. Przedszkolanki bardzo miłe, moje dzieci nigdy nie narzekały. Dzieci mają dużo ciekawych zajęć. W środku przedszkole zadbane i czyste. Jedyny minus to cena.
Joanna Ciapala
Joanna Ciapala2 lata temu
Bardzo fajne przedszkole, mój synek chodzi tam od niedawna, ale został przyjęty z otwartymi ramionami i codziennie chętnie tam wraca. A do domu wraca dużo bardziej zrelaksowany niż w poprzednim przedszkolu i zawsze uśmiechnięty. Dodatkowo, w przedszkolu jest mnóstwo ciekawych zajęć i dodatkowych atrakcji. Całej kadrze bardzo dziękuję za otwarty umysł, zrozumienie, opiekuńczość i cierpliwość, pomimo początkowych problemów synka z adaptacją. Polecam!
Artur
Artur2 lata temu
Świetne miejsce dla dziecka! Jako ojciec potwierdzam rodzinna atmosferę, indywidualne podejście do dzieci, ogromne serce i cierpliwość do wychowania naszych dzieci, dużo zajęć dodatkowych, aby każdy dzień był wyjątkowy. Oglądałem zdjęcia i filmiki z ostatnich atrakcji w przedszkolu jestem pod wrażeniem super pomysł p. Marto. Doceniam ciężką pracę Pań z przedszkola! Jeśli czytamy niepochlebne opinię warto przyjść osobiście, i przekonać się o wartości tego miejsca.
Dorota Podhorodecka
Dorota Podhorodecka2 lata temu
Przedszkole warte polecenia! Miła, domowa atmosfera – świetny kontakt nauczycieli zarówno z dziećmi jak i rodzicami. Sympatyczne i cierpliwe Panie Wychowawczynie, które z dużym wyczuciem i troską podchodzą do podopiecznych, co pozwala w miarę bezboleśnie przebrnąć przez okres adaptacji. Przytulne, kolorowe sale. Przedszkole to rozwija, uczy, motywuje. Jestem pod wrażeniem zajęć on-line. Panie z placówki podziwiam że potrafią zapanować nad dziećmi na odległość. Program edukacji w przedszkolu jest bardzo bogaty, zaskakujący i niezwykle kreatywny. Bez obaw pozostawiam moje dziecko pod fachowa opieka. Szczerze polecam.
Jadwiga Przygodzka
Jadwiga Przygodzka2 lata temu
Polecam gorąco, miła przyjazna atmosfera, wiele zajęć dodatkowych, miły kontakt z Paniami nauczycielkami, córka chodzi już 2 rok z prawdziwą przyjemnością.Kameralna atmosfera, plac zabaw, spacery, do dzieci przyjeżdża Pani teatrzyk, Pan który prowadzi zajęcia taneczne a także rożni muzycy, jest i wspaniała Pani Agatka którą moja córka uwielbia, która muzykuje z dziećmi. Catering chyba też musi być całkiem niezły bo córka w domu raczej niejadek a w przedszkolu zjada wszystko z apetytem.
Renata Wiśniak
Renata Wiśniak2 lata temu
Rozumiem że wszystkim się nie dogodzi.
Rodzice często całą winę za rozpuszczenie swojego dziecka zrzucają na barki przedszkola,szkoły, itp...
Sami nie mają czasu,ochoty,itp... dla swoich dzieci ,więc tym bardziej fajnie poszukać kozła ofiarnego ,aby zagłuszyć swoje błędy.
Nie mam dziecka w tym przedszkolu,ale mam koleżankę która ma. Kiedy pytam jej synka czy lubi chodzić do przedszkola ,jemu od razu buzia się uśmiecha i zaczyna opowiadać o dzieciach,paniach,zabawach,itp...
Myślę że najlepiej oddać głos dzieciom ,one są szczere do bólu 😀 czy to się komuś podoba czy nie. Pozdrawiam.
Joanna Cholewa
Joanna Cholewa2 lata temu
Fantastyczne przedszkole! Miejsce z duszą, klimatem i pedagogicznym podejściem, a przy tym mnóstwo atrakcji, bogata oferta zajęć dodatkowych. Podczas przerwy z powodu pandemii, jako jedno z nielicznych przedszkoli, zaproponowało codzienne zajęcia on-line, dzięki czemu znacznie mniej pracy pozostawało dla rodziców. Drobne problemy zdarzają się, jak w każdej placówce, ale nigdy nie pozostają bez odzewu i usprawnienia sytuacji. Dlatego jako mama polecam wszystkim, którzy nadal się wahają. Warto!:)
Agnieszka Bartoszewicz
Agnieszka Bartoszewicz2 lata temu
Z czystym sumieniem mogę polecić Happy Bees w Mirkowie. Moje dziecko bardzo lubi swoje przedszkole, widać fajny kontakt pań nauczycielek z dzieciakami, do tego często są organizowane ciekawe zajęcia dla dzieci. Dużym plusem jest na pewno kameralna atmosfera i małe grupy w porównaniu do przedszkoli publicznych.
Zalecane lokalizacje