Średnie zainteresowanie pacjentem, jego dolegliwościami, najważniejsze dać receptę i do widzenia za rok, usg raz na 5 lat, wg. info dr przyjmuje np. do 14, przed godz. 12 w rejestracji wielki problem wyjęcia karty, bo trzeba się zgłaszać tylko do godz. 11, pomimo, że lekarz powinna przyjmować jeszcze kilka godzin, po godz. 12 dr gdzieś już pojechała samochodem. Rejestratorka obecna nieuprzejma
Marlena wyszomierska2 lata temu
Jestem zadowolona z wizyty i polecam
Marlena Td2 lata temu
Obsługa w rejestracji.... Bez komentarza
B P2 lata temu
Rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym miła atmosfera. Polecam!