/Silesian Voivodeship/Salon fryzjerski

Zakład Fryzjersko - Kosmetyczny Barbara & Mirosław Fryga

Wyzwolenia 5, 41-800 Zabrze, Polska

Zakład Fryzjersko - Kosmetyczny Barbara & Mirosław Fryga
Salon fryzjerski
3.3
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
8Q4M+MR Zabrze, Polska
+48 32 271 17 35
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 14–20
Wtorek: 7–14
Środa: 7–14
Czwartek: 7–14
Piątek: 7–14
Sobota: Zamknięty
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Katarzyna Ordon
Katarzyna Ordon2 lata temu
Korzystałam z usług tylko kosmetycznych więc to będzie główna ocena tego miejsca przystępne ceny gorąco polecam p.Agnieszke przemiła osoba i zna się na robocie po wyjściu z salonu czuje się zrelaksowana i dopieszczona w każdym calu
Agnieszka Granda
Agnieszka Granda2 lata temu
Polecam, korzystam z usług kosmetycznych.
Pani Agnieszka jest przemiłą osobą. Wychodząc jestem zrelaksowana.
Natalia Jakubiak
Natalia Jakubiak2 lata temu
Pani mimo że prosiłam aby nie ścinać z długości ścięła mi połowę włosów
Wiktoria Freedom
Wiktoria Freedom2 lata temu
Dramat! Nie dziwię się, że w tym miejscu nie ma klientów lub są same starsze osoby. Zostawiłam syna na strzyżenie, które kosztowało 30 zł. Włosy nierówno przystrzyżone, widac od razu, że usługę wykonała praktykantka. Niestety będę musiała ponieść kolejne koszta i raz jeszcze pójść z dzieckiem do fryzjera. Nie sądziłam, że praca maszynką jest takim wyzwaniem (za taką cenę). Pomijam tematy rozmów pracownic poruszane przy 12-latku. Nigdy więcej. W czasach, gdy wszędzie są salony, jesteście w ogóle daleko w tyle z jakością usług, wystrojem salonu oraz obsługą, a ceny są kompletnie nieadekwatne do jakości.
Damian
Damian2 lata temu
Katastrofa Wczoraj byłem I dopiero dzisiaj rano mi powiedziano że włosy z tyłu ostrzyżone jakby kosiarka przejechała Na szybko na odpierdol
I to przez profesjonalną fryzjerkę! 30 zł? Za co?!
Zamykajcie lokal o 16 ej bo do 20 ej nie ma sensu ich tam tak długo trzymać skoro w choooja lecą w pracy Nie polecam a byłem stałym klientem
Gucio
Gucio2 lata temu
Włosy odstają
Bo przyjrzeniu się drugiej osoby włosy do koła głowy jak by kosiarką cięte
Pracownik chyba nie wie jak ułożyć włosy do strzyżenia połowę głowy musiałem sam sobie poprawić w domu maszynką
Joanna Kochańczyk
Joanna Kochańczyk2 lata temu
Bardzo fajna obsługa w tym zakładzie jest. Korzystam z kosmetyczki I Pani Mariola dobrze doradza I wszystko wyjaśnia jak wygląda zabieg. Pracują na dwie zmiany. Jak wszędzie trzeba umawiać się na dany termin.
Helena Kortas
Helena Kortas2 lata temu
Kosmetyczka Pani Malgosia wspaniała kobieta!. Jej ręce działają cuda. Bylam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Robiłam pierwszy raz w życiu henne brwi i regulacje do tego henna rzęs. Jestem zadowolona. Na pewno jeszcze nie raz będę korzystać z usług p. Małgosi. Pozdrawiam serdecznie
Zalecane lokalizacje