Witam. Nie polecam tego śmiesznego "salonu" kosmetycznego właściciel zachowuje się nie profesjonalnie w stosunku do swoich pracownic i w dodatku nie posiada Autoklaw do sterylizacji narzędzi także w obecnych czasach wirusa ja na innych miejscu bym się zastanowił i niech właściciel spodziewa się sanepidu gdyż Autoklaw to jedno z podstaw przy otwieraniu takiego "salonu". Szkoda słów
Patrycja Malka2 lata temu
Nie polecam usług w tym salonie lakier z paznokci odszedł na drugi dzień, nie zaproponowano mi nawet naprawy. Pan w recepcji nie umie nic doradzić i nie ma pojęcia o żadnych zabiegach kosmetycznych równie dobrze może otworzyć warzywniak ale i pewnie z tym sobie nie poradzi. Nie polecam.
IE PS2 lata temu
Już z daleka widać piekne wnętrze salonu Babski Świat, które przyciąga do środka. Polecam każdemu.
Dominik Rutelonis2 lata temu
Serdecznie polecam Panie bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta . Polecam :)