/Lower Silesian Voivodeship/Sklep obuwniczy

Deichmann

Tesco, ul. Łączyńskiego 44, 58-310 Szczawno-Zdrój, Polska

Deichmann
Sklep obuwniczy
4.2
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
R789+GG Szczawno-Zdrój, Polska
+48 691 900 004
stores.deichmann.com
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 9–21
Wtorek: 9–21
Środa: 9–21
Czwartek: 9–21
Piątek: 9–21
Sobota: 9–21
Niedziela: 10–18
Napisz recenzję
Rafał Fotorafik
Rafał Fotorafik2 lata temu
Jak dla mnie na pochwałę zasługuje obsługa. Bardzo miła Pani, pomoże i doradzi. Asortyment jest tu całkiem spory. Znajdziecie i coś droższego i tańszego, nie konieczne słabej jakości. Spory parking przed sklepem sprawi, że nie będzie problemów ze znalezieniem miejsca. Ponadto parę innych sklepów w okolicy
Stanisław Sokołowski
Stanisław Sokołowski2 lata temu
Od pewnego czasu robię zakupy obuwia i akcesoriów tylko w tym miejscu. Zdecydowanie atrakcyjniejsze ceny niż w CCC. Większy wybór i większy komfort zakupów (większa ilościowo obsługa, szybkie i profesjonalne doradztwo). Polecam wszystkim zakupy w tym miejscu. Pozdrawiam serdecznie
Monika Monia
Monika Monia2 lata temu
Buty w tym i innym sklepie daichmann kupiłam ostatni raz. Reklamowane prawie nowe buty uznano że to nie wina sklepu że się porozklejały. Dodam że buty nie za 10 zł tylko za 130. Serdecznie nie polecam.
Ania A
Ania A2 lata temu
Szkoda czasu na to ,aby wchodzić do sklepu za butami. Kupiłam buty a po dwóch tygodniach zaczęła pękać skóra, reklamacja nie została uznana. Kasa wyrzucona w błoto.
AGA S
AGA S2 lata temu
Buty w tym sklepie kupiłam ostatni raz, Pan z Tesco uważa się za największy autorytet, odradza składanie odwołań do reklamacji i wmawia kupującemu, że but był źle używany, but który na nogach był dwa razy, wmawia, że nieudolna naprawa jest profesjonalna. Dla mnie jest to bardzo nieprzyjemne, ale trudno widocznie nie szanuje się klienta, bo zakupów więcej tam nie zrobię.
Iwona Świątkowska
Iwona Świątkowska2 lata temu
Duży wybór, miła i pomocna obsługa.
Asya W.
Asya W.2 lata temu
Byłam stałą klientką sklepu, ale więcej nie odwiedzę tego punktu. Rozwaliły mi się buty. Poszłam do tego właśnie sklepu je reklamować. Posiadam kartę Deichmann i w tej sytuacji nie potrzeba paragonu. Obsługiwała mnie kobieta pulchna blondynka z długimi włosami i strasznie nie miłym wyrazem twarzy. Od samego początku próbowała mi wmówić, że butów nie ma na karcie Deichmann. Dodatkowo patrzyła na mnie jak na wariatkę, która wciska kit. Zero pomocy. Na szczęście buty kupowałam w Świdnicy. Zadzwoniłam tam i tamten sklep bez problemu mi pomógł. Zadzwonił do Deichmann w Szczawnie i nie miłą kobietę poinstruował. Nigdy więcej nie przyjdę do sklepu w Szczawnie, a pani która wciskała mi kit powinna zostać zwolniona za samo podejście do klienta. Traktowała mnie jakbym miała 13 lat! Jestem bardzo zawiedziona, bo to był mój najlepszy punkt.
Elżbieta Telega
Elżbieta Telega2 lata temu
Nie polecam!. Dzisiejsza wizyta w tym sklpie, wyprowadzila mnie z równowagi. 15 min stania przy kasie, poczym jedna z Pan z połowy sklepu, krzyczała czy w czymś pomoc,a tak to dyskutowali o przerwie. Panie bardzo nie miłe, aroganckie, i nie znające przepisu handlu. Nie znają słów dzień dobry, dziękuje, do widzenia. Stoją na tym sklepie jak za karę.
Zalecane lokalizacje