Teraz będę brał paragon o ile jeszcze coś tu kupię. Ludzie weźcie sprawdzajcie wasz towar bo ja jako klient mogę go otworzyć po zakupie i nie chce cieknącej cuchnącej goudy tylko ser który da się zjeść…
KALINOWSKI Adam Henryk2 lata temu
Sklep obok Boiska Azalia. Szarów . Jet parking . 👍😎
Robert Chodacki2 lata temu
Ceny wysokie, ale świątek piątek otwarte więc pupa w opałach uratowana.
Tomasz Lipka2 lata temu
Kupiłem wczoraj kiełbasę na grilla i cała do wyrzucenia. Obslizgla, śmierdząca...