Witam zawsze robiąc tu zakupy jestem bardzo zadowolona zarówno z obslugi Pań które zawsze doradzą i sa uśmiechnięte jak i też z dużego wyboru dostepnych produktów na stoisku. Pozdrawiam
Grażyna Waszczuk2 lata temu
Pana oskarżenia są bezpodstawne ponieważ wykonujemy swoją pracę sumiennie i z szacunkiem do klienta ,normalną sprawą jest że w ciągu 11 godzin pracy musimy korzystać z toalety jak i spożywać posiłki i napewno nie trwa to więcej jak 5min.Jezeli dla Pana ta chwila czekania była aż takim problemem to przykre.Szanujmy siebie...
D. J.2 lata temu
Bardzo fajne dziewczyny. Robię u nich zakupy, zawsze jestem zadowolona. Jestem stałą klientką. Pozdrawiam dziewczyny.
Xddd Xddd2 lata temu
Obsługa to jakiś wielki żart ,Pani która powinna być na swoim stanowisku pracy czyli stanowisko z epapierosami chodzi sobie po sklepie i robi zakupy a klienci czekają po 15/20 minut ,zawsze puste stoisko panie wychodzą na papieroska i pogaduszki z koleżankami ,nie miła obsługa ,telefonu służbowego się nie odbiera bo się nie chce .Niech zajmie się tym właściciel.Dziękuje 🙁
Andrzej Zaborowski2 lata temu
Zmieńcie lepiej pracowników bo nawet nie wiedzą co sprzedają i co mają nie polecam z całego serca pozdrawiam :)