Lubię wpadać tutaj , od czasu do czasu coś kupię fajnego. Tym razem udało mnie się kupić płaszczyk z wełną i jest trochę poliamidu. Płaszczyk w kolorze jasnego fioleciku i to jeszcze ostatnia sztuka z 279,99 zł na 84,49 zł
Joanna Lewandowicz2 lata temu
Czysto, schludnie, obsługa pomocną, jednak... Asortyment ubogi w porównaniu do tego co oferują w sklepie online, czy po prostu w stosunku do innych sieciówek.