Pan który obsługiwał mnie15 stycznia , sprawiał wrażenie osoby która chce się szybko pozbyć klienta. Niesympatyczny i kiepski sprzedawca.
Hurt Hurt2 lata temu
Niestety nie spasowały koszule, które kupiłem na prezent, ale dowiedziałem się już potem, że niema zwrotu. Godzinę czasu stracił, żeby na coś wymienić, oczywiście wymienione rzeczy nie były mi potrzebne, ale nie będę chodził w damskich koszulach, które kupowałem na prezent. To jest wielki minus sklepu.
JAROSŁAW BAŁAS2 lata temu
Bardzo miła i pomocna obsługa, a ubrania wysokiej jakości. Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie.
Pan Twardowski2 lata temu
Za ceny na metkach inne niż przy kasie 3, za brak zwrotu różnicy 0, za miłą obsługę 5, za produkty 4.. średnia wyszła średnio...
Kate2 lata temu
Sprzedawcy zaangażowali się w pomoc przy sprowadzeniu spodni z innego miasta, dobry kontakt, polecam
Miroslaw Cholewa2 lata temu
Ruda mała sprzedawczyni chyba tam robi za karę. Dziewczyno zmień branżę