/Świętokrzyskie Voivodeship/Sklep z odzieżą dziecięcą

Otulmnie - Butik z odzieżą dziecięcą polskich producentów

Obok Stokrotki, Obok Telegrafu, Wrzosowa 89, 25-211 Kielce, Polska

Otulmnie - Butik z odzieżą dziecięcą polskich producentów
Sklep z odzieżą dziecięcą
4.8
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
RJWR+4W Kielce, Polska
+48 510 868 149
otulmnie.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 10–17
Wtorek: 10–17
Środa: 10–17
Czwartek: 10–17
Piątek: 10–17
Sobota: 10–14
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Ilona Samuła-Kapusta
Ilona Samuła-Kapusta2 lata temu
Serdecznie polecam! Częściej robię zakupy online-wysyłka zawsze ekspresowa, paczka pięknie zapakowana. Super kontakt- nie ma problemu, żeby zmierzyć ubranka, porównać z innym modelem itp. Z przyjemnością „wracam” na kolejne zakupy!
Brak
Brak2 lata temu
Polecam, pełen profesjonalizm ubrania boskie, obsługa super. Wnętrze butiku przepiękne, aż chce się widzieć, bardzoooo duży plus za kącik dla dzieciaków. Co do ubrań to nic dodać nic ująć są po prostu piękne. Polecam z całego serca a ja już zostaje stałym klientem👍
Marta Biernat
Marta Biernat2 lata temu
Mega sklep z przepięknymi ubrankami w świetnych fasonach i z super materiałów. Obsługa jeszcze lepsza wszystko pięknie skompletowane , No i ogromna cierpliwość do klientów 2,5 roku .
Polecam z całego serca
Napewno wrócę
Paulina Ryś-Gajda
Paulina Ryś-Gajda2 lata temu
Ogromnie polecam sklep Otulmnie za jakość ubrań, wybór, kolorystykę oraz cudowną obsługę. Pani Kasia jest przemiłą osobą, która pomoże w wyborze odpowiedniej garderoby na każdą okazję.
Małgorzata Musiał
Małgorzata Musiał2 lata temu
Fantastyczny sklep z profesjonalną obsługą.
Świetne marki w jednym miejscu.
Można się wybrać na zakupy z dzieckiem ponieważ miejsce jest do tego przystosowane. Sama chętnie bym się tam pobawiła🙂
Właściciele zadbali nie tylko o najmłodszych klientów ponieważ na rodziców czeka pyszna kawa. Z pewnością tam zawitam ponownie 😉
Aldona Stokowiec
Aldona Stokowiec2 lata temu
Jak dla mnie jeden z fajniejszych sklepów w naszym mieście. Podobnych wzorów nie znajdziemy w sieciówkach, o jakości już nie wspomnę. Bardzo fajne ubrania znanych dziecięcych marek.
Paulina Oczkowicz
Paulina Oczkowicz2 lata temu
Mega polecam, profesjonalna obsługa klienta. 100% satysfakcji. Duży wybór, konkurencyjne ceny, bardzo dobry (miły i rzeczowy) kontakt ze sprzedającym.
Anna Kowalska
Anna Kowalska2 lata temu
Brawo 👏
Otul mnie to miejsce wprost idealne 😍👌
Same najlepsze, polskie marki ❣️
Ogromny wybór ubranek dziecięcych 👶🏼👧🏼
Profesjonalna obsługa 🎈
Pyszna kawa ☕️
Oraz kącik zabaw dla dzieci 🧸🖍🚗
Koniecznie odwiedźcie to miejsce 👌
Zalecane lokalizacje