Bardzo wygodne miejsce parkingowe dla niepelnosprawnych. Luźno między regalami, obsluga pomocna, czysto przed sklepem. Polecam, w porownaniu z innymi Biedronkami. Ta na Sienkiewicza bardzo mi odpowiada.
Wojciech K (kraska62)2 lata temu
Fajny towar dobrej jakości i uprzejma pomocna obsługa