Szczerze POLECAM! Miałem przyjemność dwukrotnie dokonać zakupu w tym sklepie: pierwsze były okna z montażem, następnie rolety z napędem - za każdym razem sympatyczne Panie w biurze były uśmiechnięte i pomocne. Montaż i montażyści na najwyższym poziomie - pełna profeska - robota załatwiona szybko, sprawnie, a co najważniejsze bez zbędnego bałaganu w mieszkaniu. Mają szeroki wybór produktów, więc na pewno tutaj jeszcze wrócę gdy będę coś potrzebować - Pozdrawiam! :)
Michal K2 lata temu
Bardzo solidna i profesjonalna firma. Zainstalowali u mnie okna, drzwi, rolety i parapety. Jestem bardzo zadowolony.
Magdalena Karpiel2 lata temu
Firma niegodna polecenia. Obsługa na fatalnym poziomie. Lekceważące podejście do klienta, co najgorsze nawet przez właścicielkę. Po ustaleniach w biurze otrzymałam całkiem inna wycenę, później okazało się, że jednak takiej bramy jak ustaliliśmy w biurze nie da się wykonać. Po kilku telefonach dopiero udało się ustalić co można wykonać i co będziemy wyceniać. Uznałam to za niedomówienia miedzy obsługą i przymknęła na to oko. Jednak to był tylko początek! Brama nie wykonana na czas. Co więcej montaż umówiony na konkretną godzinę, mąż czekał na budowie ponad 3 godziny i nikt się nie zjawił, biuro nieczynne- nikt nie odbierał telefonu, ani nikt nie poinformował o ewentualnym spóźnieniu. Montażysta zjawił się na montaż po godzinie 19, gdzie mąż już wrócił do domu. Po kontakcie z właścicielką i przedstawieniu całej sytuacji Zamiast wziąć odpowiedzialność za montażystę któremu zleca montaż olała całą sytuacje i miała pretensje, że my teraz nie chcemy jechać na budowę odebrać bramę i pozwolić na montaż. Zimowa pora, ciemno o godzinie 17 a my o 22 mamy odebrać bramę po montażu, bo montażysta do 22 się wyrobi. Śmiechu warte! Nie liczą się z czasem klienta, gdzie ludzie maja dzieci, firmy i inne sprawy na głowie. Trzymać się z daleka od takich firm. NIE POLECAM!
Oskar01812 lata temu
Obsługa klienta poniżej krytyki. Wszystko ok, do momentu rozliczenia. Gwarancja, to fikcja, która istnieje tylko w opowiadaniach szefowej i pracownika. Szczerze nie polecam tej firmy, lepiej zapłacić więcej w innej firmie, niż później dochodzić swoich praw w sądzie, gdyż w zaistniałej sytuacji najprawdopodobniej pozostanie tylko taka droga rozwiązania problemu.
Piotr Kolasa2 lata temu
Zdecydowanie najlepsze okna w Wadowicach, pomocna obsługa - fachowcy, którzy doradzili mi, co wybrać tak, jakby sami dobierali dla siebie.
RagulaS2 lata temu
Szczerze polecam! Szybki i konkretny montaż. Dobra cena, odpowiadająca super jakości!
Angelika Wadowska2 lata temu
Świetni fachowcy ,wszystko na czas, Polecam!!!
Gabriela Antos2 lata temu
Profesjonalna obsługa, bardzo szybka realizacja zamówienia. Solidna firma, polecam. :)