Pani Magdalena bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Przeniesienie numeru przebiegło szybko, pomyślnie oraz zostało bardzo dokładnie wytłumaczone. Bardzo polecam ten salon.
Magdalena Lewczak2 lata temu
Bardzo dobra obsługa. Pani bardzo miła i cierpliwa. Doradziła, podpowiedziała i wytłumaczyła mi wszystko dokładnie na spokojnie. Przeniesienie numeru do Play bez problemu. Jestem zadowolona i szczerze polecam.
Leszek Jarocki2 lata temu
W salonie PLAY w Szamotułach jest profesjonalna obsługa i szybka. Dobrze działający serwis sieci telefonicznych. Warto mieć telefon komórkowy w sieci PLAY. Leszek Jarocki
Marek Z.2 lata temu
Salon jak salon, jeżeli chodzi o pana z obsługi to pomijam fakt że jest zwykłym prostakiem i bardzo współczuję tej miłej Pani która jest zmuszona z nim pracować. Notorycznie przy klientach ją poniża i wyśmiewa, zresztą do klientów zachowuje się podobnie. Całą sprawę obsługi zamierzam zgłosić do centrali Play, może chociaż raz zrobią coś pożytecznego i pożegnają się z tym jak o sobie mówi mądrym panem.
Bartosz Maciesza2 lata temu
Pełen profesjonalizm i obsługa. Konsultanci - Krystian i Magda robią kawał roboty. Warto skorzystać z usług w tym miejscu
Rafał732 lata temu
Salon ładny ale co bardziej szczegółowe info trzeba "wyciągać". Doradca Krystian bardzo lubi żartować....ale z klientów. Nie Polecam tego Pana👎Trudno zatrudnili go i se jest. I w dodatku wprowadza klientów w błąd. W salonie powiedzial do mnie że chcąc przejść z Red Bull do Play Muszę wypowiedzieć umowę i poczekać miesiąc. Na infolini Play zalatwiłem sprawę od ręki i byli baadzo zdziwieni taką sytuacją. Szczerze nie polecam salonu Play w Szamotułach
Martyna Jahnke2 lata temu
Kompetentne osoby na właściwym stanowisku i we właściwym miejscu! Ogromna wiedza, wyjaśnią każdą sprawę, odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelką wątpliwość. Zawsze chętnie doradzą, pierwsi podchodzą do klienta, nikt nie musi się prosić. Jako klient czuję się zaopiekowana w tym Salonie i tak powinno być w każdym! :) POLECAM!
Sławomir Wieczorek2 lata temu
Świetna umowa... a zarazem obsługa która ją poleca... skończyła się kilka miesięcy temu, numery od tego czasu w innej sieci a fakturki przyechodzą.. :) nigdy więcej w play