Indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo rzeczowo i dokładnie wytłumaczony problem. Wizyta bezstresowa w spokojnej atmosferze. Szczerze polecam!🙂
Ewa Matuszewska2 lata temu
Lekarz, który uratował mi zęba po leczeniu u innego buskiego specjalisty. Reszta zębów też wyleczona wyśmienicie. Polecam Pana Piotra to super facet uśmiechnięty i bardzo uprzejmy, Pani Justyna zresztą również.
Magdalena Kowalska2 lata temu
Polecam w 100%. Pan Doktor bardzo sympatyczny i naprawde dodaje otuchy. Panika przed dentystą w końcu minęła na pewno zostane stałą pacjentką :) a co do zdjęcia rtg jest na miejscu wiec nie trzeba robić zdjęcia gdzie indziej a do dentysty iść gdzie indziej.
Karolina Staszowska2 lata temu
Bardzo miła obsługa, Pan doktor bardzo starannie wykonuje swoją pracę. Polecam w 100% :)
Pa wel (paweltbu)2 lata temu
Polecam w 100%. Miałem styczność z kilkoma dentystami, ale dopiero ten okazał się naprawdę dobry. Do tego bardzo miła obsługa i atmosfera. Oby więcej takich specjalistów.
Katarzyna Śmiałek2 lata temu
Niemiła obsługa, wprowadzają w błąd i w nagłych wypadkach odmawiają udzielenia pomocy. Zdecydowanie odradzam.
Ewa maj2 lata temu
PAN doktor bardzo dobry specjalista uratował mi zęba którego wczesniej robił mi inny dentysta i go zepsuł i zrobiło się zapalenie miazgi .Polecam dla całej rodziny super opsługa .
Kamil aszam2 lata temu
Polecam. Fachowy, rzeczowy stomatolog. Bardzo dobry sprzęt oraz RTG zębów które można wykonać na miejscu :)