Piękne miejsce, super plaża, płace zabaw, siłownia na powietrzu, boisko do siatkówki.. mała gastronomia a także restauracje. Do tego muzea i zabytki. Polecam.
Wojciech Przeklasa2 lata temu
Fajna trasa z akcentami audio, nowa wieża widokowa
Martyna S.2 lata temu
Nawet zimą mają swój ogromny urok. Bardzo podobał mi się odcinek od Monasteru po próg wodny, z którego jest ładny widok na zalew jak i na Monaster.
Rudnia Osiem2 lata temu
Ścieżka prowadzi brzegiem rzeki, latem w wielu zacienionych miejscach jest przyjemny lekko chłodny klimat. Miasto dna o porządek więc z przyjemnością można spacerować, podziwiać przyrodę od czasu do czasu również przepływających kajakarzy 😉. Udana chwila relaksu. Z bulwarów widać też część zabudowań klasztoru.
Teresa B.2 lata temu
Miejsce bardzo przyjemne, dużo zieleni, ścieżki spacerowe- piękne miejsce na wypoczynek dla każdej grupy wiekowej. Oddychamy czystym, świeżym powietrzem. Latem warto korzystać z tego miejsca, rozpościera się tu nieduża, ale malownicza plaża.
Daniel konopczynski2 lata temu
Ładne miejsce dobrze zagospodarowane bulwary prowadzą nad samą rzeką niedaleko plaża czysta jest siłownia na zewnątrz są latarnie ławki można posiedzieć czy rowerem pojeździć. W SEZONIE punkt mobilny z kawą herbatą są też lody .
KRZYSZTOF2 lata temu
Super miejsce do Odpoczynku i Relaksu nad wodą .....a ponadto przepiękne widoczki .... POLECAMY .... !!!
Andrzej Niemira2 lata temu
Deptak prowadzi przez plaże miejską, wzdłuż rzeki Supraśl, do mniej gwarnej i spokojnej okolicy. Duże drzewa latem dają przyjemny cień, po drodze są też ławeczki. Wokoło zieleń i rzeką, przyjemnie miejsca na relaksujący spacer.