Ta firemka to mega porazka. Za jej pośrednictwem kupiono mi bilety na samolot. Wszystko ok tylko o te bilety trzeba bylo sie potem prosic kilkukrotnie by laskawie raczyli je przesłać kilka godzin przed lotem. Gdyby nie to ze nie mialem wyboru nigdy bym nie skorzystał z ich uslug. Nie polecam, chyba ze chcecie sie denerwować do ostatniej chwili i prosic po kilka razy o swoje bilety.
Jula332 lata temu
Fatalna obsługa nie da się dogadać ani dodzwonić, polecam omijać szerokim łukiem.