Piękne miejsce! Domki czyste, bardzo dobrze wyposażone, cudowny widok na jezioro. Plac zabaw tuż obok domku, dzieci były bardzo zadowolone. Polecam 😊
Agnieszka Patalas2 lata temu
Bardzo fajne miejsce. Zdecydowanie można się zrelaksować i odpocząć. Domki czyste , wyposażone i ładne. Gospodarze sympatyczni i mili. Jezioro i widoki - piękne. Super . Polecam Gorąco🙂🙂🙂
Sylwester Patalas2 lata temu
Bardzo urokliwe miejsce, domki super wyposażone, czyste i nowoczesne. Właściciele bardzo mili i pomocni. Szczerze polecam.
Grzegorz Pisanko2 lata temu
Świetne miejsce, relaks całej rodziny. Widoki przepiękne. Wspaniali właściciele. Z pewnością powrócimy . Polecam wszystkim!
Radosław Górecki2 lata temu
Cudowne miejsce, idealne dla rodzin z dziećmi, przepiękna okolica, nowoczesne, czyste i zadbane domki. Natomiast właściciele to fantastyczni ludzie, bardzo uprzejmi, życzliwi i pomocni. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce odpocząć i spędzić czas w pięknym otoczeniu ! Domki Las i Woda to najlepsze takie miejsce w okolicy! Dziękuję za wspaniały czas i niezapomniane wspomnienia ! Na pewno tu jeszcze wrócimy!
Justyna Urbańska2 lata temu
Fantastyczne miejsce - cisza, spokój, możliwość wędkowania oraz popływania kajakami. Domki nowiutkie, czyste, w pełni wyposażone z pięknymi tarasami oraz miejscem do grillowania. Fajny plac zabaw przeznaczony zarówno dla dzieci starszych jak i młodszych. Wspaniali właściciele, którzy dbają o swoich gości. Ledwo wróciliśmy a już nam się tęskni a zwłaszcza naszej córci. Mam nadzieję że będziemy mieli okazję wrócić w to miejsce bo na prawdę warto🙂
Bartosz Arszyński2 lata temu
Fantastyczne miejsce, nad jeziorem Przywidz. Domki komfortowo wyposażone z łazienką, prysznicem , WC i umywalkami. Wygodne tapczany, kuchnia wyposażona w najpotrzebniejszy sprzęt,szafki kuchenne, lodówka,umywalka. W domku są talerze, sztućce, jest kuchenka elektryczna. Słowem wszystko co potrzebne na biwaku. Nawet przyprawy, stoją na półce. Bardzo mili ludzie, właściciele obiektu. Jedzenie domowe. Lepsze niż w niektórych renomowanych restauracjach. Polecam.Cisza, spokój.
Ali Baba2 lata temu
Domki caloroczne, swietnie wykonczone. Wspaniali wlasciciele i przepiekny widok na jezioro. Szczerze polecam!