Profesjonalna i miła obsługa , usługa wykonana na najwyższym poziomie. polecam
Natalia Matus2 lata temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan dba o wszystkie aspekty, by wyszło jak najlepiej! Polecam
StinaY2 lata temu
Serdecznie polecam, żałuję ze nie skierowałem sie do tego zakładu w pierwszej kolejności.
Iga Wronkowska2 lata temu
Bardzo miła i pomocna obsługa. Możliwość wydrukowania zdjęć od ręki ;)
Anna Krawczyk2 lata temu
Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo. Zdjęcia dobrej jakości ,szybko wykonane. Dodatkowo duży wybór ramek , albumów.Kubki z nadrukiem itp. Można również dokupić baterie do aparatu. Jestem stałą klientką. Polecam
Łukasz Gworys2 lata temu
Fachowa obsluga klienta.Polecam
ChIlI PePers2 lata temu
Bardzo pozytywna i profesjonalna obsługa, polecam
Janina T.2 lata temu
Bardzo miła obsługa. Żetelne wykonanie. Jestem zadowolona.