Naprawdę profesjonaliści w tym co robią. Obsługa jest bardzo miła i wyrozumiała. Ceny za kwiaty kosmiczne, ale najważniejsze jest to że moja mama miała bardzo piękny i godny pogrzeb. Dziękuję.
Anna Lawska2 lata temu
Chciałam Państwu serdecznie podziękować za organizację pogrzebu babci wraz z mamą jeszcze raz dziękujemy.
M k2 lata temu
Bardzo profesjonalne doradztwo i obsługa bez zarzutu,na cmentarzu po uroczystości zostawili porządek, polecam
K.lewandowska2 lata temu
Bardzo profesjonalna obsługa pogrzebu, Panie w biurze bardzo miłe. Polecam.
Anna Kostrzewa2 lata temu
Zajęli się wszystkim, pomoc jaką otrzymałam w tym wszystkim jest duża. Dziękuję