/Masovian Voivodeship/Zakład ubezpieczeń społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Płocku

Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego 2B, 09-402 Płock, Polska

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Płocku
Zakład ubezpieczeń społecznych
2.4
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
GPV5+VW Płock, Polska
+48 24 262 52 71
zus.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 8–18
Wtorek: 8–15
Środa: 8–15
Czwartek: 8–15
Piątek: 8–15
Sobota: Zamknięty
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Grzegorz Kobuszewski
Grzegorz Kobuszewski2 lata temu
Urząd jak urząd, nie specjalnie przepadam tutaj przyjeżdżać, bo nie wiem na jakiego urzędnika, albo bardziej na jaki humor tego urzędnika trafię. Trochę jak na loterii za to członkowie mojej rodziny sobie chwalą pomoc urzędników. Może trafiali lepiej. 😀

Za to obiekt jest bardzo dobrze przygotowany jeżeli chodzi o obsługę petentów. Kolejki są rzadkością, max czekałem 15-20minut, więc w 30min jesteś w stanie załatwić prawie wszystko. Dodatkowy plus za 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych oraz rampę. I chociaż wiem, że to już prawie wszędzie standard to miejsca te są bardzo dobrze utrzymane.

Pani z informacji i ochrona pierwsza klasa. Pomagają jeżeli ktoś się trochę zagubił i potrzebuje pomocy. Duży plus dla nich za szczerą chęć pomocy 👍

Daję mocne 4 z nadzieją, że w niedalekiej przyszłości rzadziej bd trafiał na humorzastych urzędników czy wręcz oburzenie, że mogę czegoś nie wiedzieć jako przedsiebiorca. 😉
Aleksander Mendrys
Aleksander Mendrys2 lata temu
Byłem dwa razy i byłem bardzo zadowolony z obsługi. Panie bardzo miłe i chętne do pomocy. Dużym minusem jest mały parking
Misz Masz
Misz Masz2 lata temu
Może trafiłam na miłe osoby A może po prostu takie tam pracują.Ja bym sobie życzyła żeby w każdym miejscu ludzie tak miło i rzetelnie do pracy podchodzili.Jak miałam trochę kiepskie podejście do takich instytucji z powodów innych tak bo wizycie w Płockim zusie i rozmowie telefonicznej z innym zusem uważam że troszkę krzywdzące są opinie na temat tej instytucji.
Łukasz Pasierowski
Łukasz Pasierowski2 lata temu
Burdel. Ta kobitka co siedzi w informacji to jakby mogła to by zjadła oczami co byś się nie spytał to odpowiada z wielkim kłopotem. Omijajcie to miejsce
Nikodem M.
Nikodem M.2 lata temu
Ta instytucja nie długo upadnie. Jakość obsługi - do poprawy .Jeszcze panuje zasada ''Nie ZUS dla petenta - tylko na odwrót'' jak za komuny.
Cza luk
Cza luk2 lata temu
dno totalne
Krzysztof Zakrzewski
Krzysztof Zakrzewski2 lata temu
Brak kompetencji zupełny.
Piotr Cwiertnia
Piotr Cwiertnia2 lata temu
to jest granda w biały dzień
Zalecane lokalizacje