Bardzo miła obsługa w przystepny sposób potrafią wytłumaczyć wszystkie zawiłe sprawy związane z finansami,polecam wszystkim
Lidia Reiss2 lata temu
Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc, życzliwość i uśmiech. Pełen profesionalizm.
Jan Kuglin2 lata temu
Bardzo miła i fachowa obsługa klienta. Załatwiłem wszystko co chciałem.
Anna Tracz2 lata temu
Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam serdecznie!
Bogdan Rutyna2 lata temu
Bardzo miła atmosfera, dobre warunki polecanych produktów. Pani Barbarze Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pełen profesjonalizm. NAJLEPSZA PLACÓWKA W OKOLICY W JAKIEJ BYLEM. POLECAM!!!!!!!!
Bernadetta Gwóźdź2 lata temu
Miła obsługa, pomocna. Polecam :)
Andriu Gaviria2 lata temu
Super szybka i miła obsluga, polecam 😄
Yakuza8519202 lata temu
Panu Kordianowi dziękuję za fachowe doradztwo. Polecam!