/Świętokrzyskie Voivodeship/Elektryk samochodowy

MP Garage - Car Navi Systems

Paryska 60, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska

MP Garage - Car Navi Systems
Elektryk samochodowy
4.6
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
4R8P+M3 Skarżysko-Kamienna, Polska
+48 606 813 457
mpgarage.com.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 10–17
Wtorek: 10–17
Środa: 10–17
Czwartek: 10–17
Piątek: 10–15
Sobota: 9–12
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Tomasz Krzanowski
Tomasz Krzanowski2 lata temu
Bardzo profesjonalnie podejście, szybki montaż,wszystko pięknie wytłumaczone . Warto było dojechać 200km. Polecam każdemu
R J
R J2 lata temu
Szkoda słów…. Prosi o coś Klienta a potem zdziwiony ze Klient wywiązuje się z tego co ustalili. Skoro towar nagle został sprzedany to można było zadzwonić i zapytać czy aktualne. Jeszcze się rozłącza bo ktoś chce 100zl utargować bo cena wzrosła z racji braku urządzenia o którym wcześniej rozmawialiśmy. Prosiłem żeby do mnie oddzwoni i dał znać co do terminu to mnie olał i tyle. Obsługuje ludzi tak jakby to im miało zależeć a nie jemu.
Tom Tom
Tom Tom2 lata temu
Nie polecam!!!Brak profesjonalnego podejscia i za swoje popełnione błedy po przyjeździe na poprawki każe sb za nie płacić
Slawek Mai
Slawek Mai2 lata temu
Bardzo profesjonalna obsługa. Szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony z stacji multimedialnej. W moim przypadku warto było przyjechać z Koszalina :)
Krzysztof Suski
Krzysztof Suski2 lata temu
Super firma, świetny fachowiec. Gorąco polecam
Maciek Bujak
Maciek Bujak2 lata temu
Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do klienta. Usługa montażu radia android wykonana rzetelnie i właściwie.
Bardzo dziękuję i polecam wszystkim MP GARAGE!!!
Kamil Dudek
Kamil Dudek2 lata temu
Polecam w 100%! Usługa wykonana sprawnie, szybko i dokładnie. Pan zna się na swoim fachu.
Jacenty Jasik
Jacenty Jasik2 lata temu
nie wiem skąd takie pochlebne opinie bo u mnie był zepsuty bendiks przy rozruszniku a facet wymienił mi kostkę w stacyjce, a przy ABSie nie było żadnego śladu naprawy, oczywiście skasował mnie na 230 zł./ natomiast inny elektryk usunął wszystkie usterki za 60 zł/.nie polecam
Zalecane lokalizacje