Bardzo dobre miejsce a wypoczynek nad morzem - wolnostojący domek, ogrzewany, na piętrze dwie sypialnie, na parterze salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. W salonie kanapa i fotel oraz telewizor, kuchnia w pełni wyposażona z lodówką. Łazienka z dużym prysznicem. Na zewnątrz niewielki taras oraz mała piaskownica dla dzieci. Domek bardzo dobrze utrzymany, wewnątrz czysto. Dostępne Wi-Fi. Bardzo duża działka. Polecam!
HOMER Bydgoszcz2 lata temu
Właściciel nie dba o gości. Problem z ogrzewaniem domku - musisz radzić sobie sam albo zamrzniesz ! Ps. Na koniec 25 stopni 🤣, noo super. A ile było przez cały pobyt ? Teraz szybka reakcja na opinię, a brak reakcji na prośby gości. Stanowczo nie polecam!
Miko „Dragoniush” Dragonovic2 lata temu
Domek bardzo przyjemny Wykończenie domku naprawdę cudowne Wszystko czego potrzeba było to było lokalizacja mega wszędzie blisko Lecz dlaczego trzy gwiazdki Ponieważ w domku było tyle kurzu, że ja dostałem uczulenia a znajoma następnego dnia miała całe oczy spuchnięte. Mam nadzieję że następnym razem już tego nie będzie bo chętnie bym wrócił w to miejsce.
Jan Bielak2 lata temu
Bardzo przyjemne miejsce, cisza, spokój, czysto i wygodnie. Minusy to brak mikrofali i trochę trwa zanim z kranu poleci ciepła woda.
Sławomir Żyłka2 lata temu
Domek SUPER... Czysto , miło swojski klimat.. Właściciel pan Wojciech bardzo miły i komunikatywnym człowiek. Na pewno wrócimy i policimy znajomym.
Weronika Pyszka2 lata temu
Cudowne miejsce, spokój, cisza... idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Czyste powietrze, blisko do piaszczystej plaży. Właściciel bardzo sympatyczny i pomocny.
Julia D2 lata temu
Cicho,przyjemnie.Jedyny minus to byly mrowki łażące po blacie w kuchni przez caly pobyt.Ale poza tym wszystko super
Miecio Miecio2 lata temu
Polecam domek duże podworko blisko las do plaży 3 km przez las jest chodnik i jezdnia asfaltowa
Ps.
Na koniec 25 stopni 🤣, noo super. A ile było przez cały pobyt ?
Teraz szybka reakcja na opinię, a brak reakcji na prośby gości.
Stanowczo nie polecam!
Wykończenie domku naprawdę cudowne
Wszystko czego potrzeba było to było
lokalizacja mega wszędzie blisko
Lecz dlaczego trzy gwiazdki
Ponieważ w domku było tyle kurzu, że ja dostałem uczulenia a znajoma następnego dnia miała całe oczy spuchnięte.
Mam nadzieję że następnym razem już tego nie będzie bo chętnie bym wrócił w to miejsce.