Fajne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju. Blisko miasta, a jednak na uboczu. Piękne jezioro, ptaki i przyroda. Wspaniałe spacery w okolicznych lasach.
Aleksandra Zmuda2 lata temu
Bardzo ciepli gospodarze, domek na spokojnej wsi, obok śliczne jezioro, cisza i spokój, idealnie miejsce by odpocząć, relaksować się i nabrać sił po powrocie do pracy. Przez cały wyjazd nie brakowało nam niczego, kuchnia i wnętrze bardzo dobrze zaopatrzone. :)