/Kuyavian-Pomeranian Voivodeship/Supermarket

Dino

Zbiczno 142F, 87-305 Zbiczno, Polska

Dino
Supermarket
4.4
8 komentarze
Wskazówki dotyczące kierunku
89MF+CQ Zbiczno, Polska
marketdino.pl
Zgłoszenie lokalizacji
Reclaim this location
Share
poniedziałek: 6–22
Wtorek: 6–22
Środa: 6–22
Czwartek: 6–22
Piątek: 6–22
Sobota: 6–22
Niedziela: Zamknięty
Napisz recenzję
Matszexon
Matszexon2 lata temu
Mieszkam bardzo niedaleko od tego sklepu. Kiedy chciałem kupić wodę dla swojej babci nie było żadnego problemu. Cena była świetna. Kiedy wróciłem do domu dałem babci wodę a sam poszedłem grać w gry online. Nagle usłyszałem jak moja babcia krzyczy po języku kaszubsko-śląskim. Wbiegłem do pokoju. Okazało się że woda była wrzątkiem. brzuch i gardło babci zaczęły się wypalać a z gardła wypadły jej struny głosowe. Potem pod jej oczami zaczeły pływać ryby. okazało się że woda była nie tylko wrząca, lecz także miała w sobie ryby. Babcia teraz jeździ na wózku i nie może oddychać, mówić ani widzieć. Od czasu do czasu także chlupoczą jej ryby w uszach. nie polecam
Ha Em
Ha Em2 lata temu
Na wyposażeniu nie ma wielu produktów które są w innych sklepach Dino np Ciapkapustaaaa
Katarzyna Małgorzata
Katarzyna Małgorzata2 lata temu
Dobra jakość mięsa, wędlin i serów, wszystko zawsze świeże, dobrze zaopatrzony sklep
Karol Zduński
Karol Zduński2 lata temu
Świeże produkty, wszystko co potrzebne nie trzeba jechać do Brodnicy.
Magdalena Kuczyńska
Magdalena Kuczyńska2 lata temu
Działająca za każdym razem jedna kasa, porażka, tak jest w każdym sklepie Dino w całej Polsce. W tych czasach jest to niezrozumiałe żeby długo stać w kolejce przy kasie.
Madosia
Madosia2 lata temu
Niestety ale się pogorszyło podejście do klienta 😔 tak jak kiedyś obsługa była miła i bardzo uprzejma, tak teraz miła jest z uśmiechem na twarzy poinformują że arbuza nie kroją 😏 trzeba kupić w całości a cena jest za kilogram 🤑
Sebastian Thomas Thompson
Sebastian Thomas Thompson2 lata temu
Super miła obsługa, wszystkie produkty uzupełnione aż miło się robi zakupu, bez kolejek w razie potrzeby jest otwierana druga kasa. Świeżutka wędlina i mięsko, uśmiechnięta Pani na mięsnym
Andrzej Szmigiel
Andrzej Szmigiel2 lata temu
Super miejsce, przemiły personel.
Zalecane lokalizacje