Szybkie złomowanie, szybkie kupowanie. Jestem bardzo zadowolona, zezłomowałam auto mojej mamy, a ja po roku przyjechalam kupic auto, male pieniadze, a z auta jestem bardzo zadowolona . Ludzie bardzo mili i pozytywni, super obsługa :) polecam serdecznie !!
Marta Chłopik2 lata temu
Złomowanie auta trwała 20 minut , wycena przez telefon ,laweta przyjechała po godzinie , wszystkie papiery na miejscu , gotówka do ręki polecam ten skup aut
Tomek Balman2 lata temu
Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo sympatyczny Pan( nie często spotykane w tych czasach). Jestem mega zadowolony z szybkiej sprzedaży auta. Polecam!
Ania Woźniak2 lata temu
Polecam szczerze tą firmę, panowie sumienni i na czas podjechali zabrać auto, zgodnie z umówioną ceną przez telefon. Jestem bardzo zadowolona że tak wszystko sprawnie udało się ogarnąć.
How To University2 lata temu
Po Wysłaniu Zdjęć naszego samochodu, otrzymaliśmy fachową wycenę oraz poradę jak szybko załatwić formalności związane z sprzedażą samochodu. Odbiór samochodu tego samego dnia i pieniążki do ręki . Polecam i jeszcze wraz z żoną dziękujemy za szybką pomoc. Jacek z Bydgoszczy
Ozdubeczka 19072 lata temu
Polecam to miejsce na odsprzedaż auta. Miła i bezproblemowa transakcja. Pan przyjechał na czas, wszystko zgodnie z umową.
Gosia Nowakowska2 lata temu
Nie polecam, zależało nam na czasie, byliśmy umówieni na konkretną godzinę, nikt nie przyjechał, telefon wyłączony
Oguz kaan yildirim2 lata temu
% 100 zaufanych, uśmiechniętych ludzi i pomocny sprzedawca